Hakkımızda

 
Evinizi edineli uzun zaman geçmiş ve dış cephesi gözünüze hoş gelmiyor olabilir. Bunun için yapıyı yıkıp tekrar inşa etmeniz gerekmez. Size özel sunacağımız çözümlerle evinizin dış görünümünü yenilemek sandığınız kadar maliyetli olmayacaktır. Yaşam alanınıza yeni bir kimlik kazandırarak hayallerinize ulaşmanız çok kolay.
 

Çalışma Sistemimiz

 
Bir ev yapımında temelden çatıya 10-15 ayrı ekip çalışması yapılmaktadır. Her ayrı ekip müşteriye zaman ve para kaybı oluşturur , aynı zamanda muhattap sayısı arttığından strese yol açacaktır.Bizi seçtiğinizde bu sorunlarla karşılaşmamış oluyorsunuz.

Nasıl mı? Çünkü biz işi teslim aldığımızda temelden çatıya komple kaba işçiliğini bizzat kendimiz yaparak teslim ediyoruz. Dilerseniz fayans , tesisat vb. işleride kordine ederek yapıyoruz. Böylece ayrı ayrı ustalarla muhattap olmadan işi bizzat şahsımdan teslim alıyorsunuz. Buda sizi hem para hem zaman hemde stres ve kaygıdan kurtarmış oluyoruz.

  • Taş ev, bağ evi temelden ev vb. işlerinizi hiçbir aracı ile karşılaşmadan, 33 yıllık tecrübesiyle babam abim ve ben işçiliğini yaparak teslim ediyoruz.
Erzincan Taş Ev Ustası, Kalıp , İnce ve Kaba İnşaat, Erzincan Çatı Ustası
 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

 
  • Güven ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı.
  • Sorunu çözmeye odaklı profesyonel işçilik prensibi.
  • İşini sadık insiyatif sahibi
  • Ucuz ama kalitesiz işçilik yerine uygun hemde kaliteli işçilik
 
 
 
erzincan çatı ustası
 
 
 
 
 
erzincan taş ev ustası